В Лондоні на смітнику знайшли тисячі секретних документів лабораторії, яка ідентифікувала "Новічок"


Тисячі секретних документів із військової хімічної лабораторії Великої Британії Портон-Даун випадково виявлені у сміттєвому баку в Лондоні
Про це повідомляє Daily Star.

“Секретні файлі щодо безпекових процедур у дуже засекреченій хімічній лабораторії Британії були знайдені у сміттєбаку в Лондоні”, — йдеться у повідомленні. Об этом сообщает versia.in.ua со ссылкой на СМИ.

За даними ЗМІ, йдеться про тисячі сторінок, які містять персональну інформацію про працівників лабораторії, зокрема деталі про зброю охоронців та паролі до комп’ютерів.

Інформація охоплює період із початку 1980-х по 2017 рік.

На думку експертів у галузі ровідки, такі документи є “справжньою мрією” для терористів у світі.

У Міністерстві оборони Великої Британії вже розпочали службову перевірку у зв’язку з інцидентом.

Британська лабораторія Портон-Даун є одним із найбільш засекречених військових об’єктів у світі. На початку своєї роботи вона досліджувала хімічну зрою, яка була задіяна під час Першої світової війни.

Торік у лабораторії ідентифікували нервово-паралічну речовину “Новічок”, яку використали при отруєнні ексофіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у британському Солсбері.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/05/v_londoni_na_smitnyku_znayshly_tysyachi_sekretnykh_dokumentiv_laboratoriyi_yaka_identyfikuvala_quotnovichokquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя