Грантові 1,2 мільйони, які чиновники Каспрука використали не за призначенням, доведеться повернути європейським партнерам (відео)

Грант на 45 тисяч євро (1,27 млн.гривень) Чернівцям виділив Бухарест Об этом сообщает 10minut.in.ua со ссылкой на СМИ.


Понад три роки тому у Чернівцях відкрили Притулок для тварин. Грант у 45 тис. євро на транскордонний проєкт виділив Бухарест. Та за часів керівництва департаментом ЖКГ Ярославом Кушніриком, ці кошти використали не за призначення. Нині ж партнери вимагають, аби міська рада повернула ці гроші.


Олексій Каспрук в цьому не бачить проблеми і зазначає, що кошти повернуть. За його словами ніхто не вкрав гроші на цьому проєкті, просто вийде, що вольєри в притулку ми збудували не за грантові європейські кошти, а за власний рахунок. Єдине про що забуває розповісти мер, це те, що ці кошти не передбачені в бюджеті. Тож покривати збитки керівництва Каспрука-Кушнірика доведеться забравши їх з кишені чернівчан і відповідно з ремонту доріг та тротуарів.


Якби міський голова був господарником, то після таких збитків, він би ніколи більше не допустив Кушнірика до відповідальної посади в міськраді. Але натомість міський голова підвищив його у посаді і поставив керувати серйозним проєктом, який пов’язаний з значними коштами. Зрештою, якщо Кушнірик знову «накерує» на мільйонні збитки, завжди можна залізти в кишені чернівчан, які оплатять таку безгосподарність команди Каспрука.
Джерело статті: “https://times.cv.ua/2019/08/06/hrantovi-12-miljony-yaki-chynovnyky-kaspruka-vykorystaly-ne-za-pryznachennyam-dovedetsya-povernuty-jevropejskym-partneram-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя