"Небесна маршрутка": Відома авіакомпанія потрапила у скандал через умови у бізнес-класі (фото)

МАУ вкотре здивувала своїм ставленням до пасажирів...

Об этом сообщает zmist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Компанія МАУ потрапила в скандал через своє дивне бачення салону бізнес-класу в літаку. Ольга Файзієва у Facebook поскаржилася на перевізника, що він вводить пасажирів в оману, передають Патріоти України.

Дівчина пише, що купуючи дорогий квиток в бізнес-клас, пасажир, як правило, сподівається, що отримає додатковий комфорт. Але в результаті опиняється в тісному салоні з трьома сидіннями в ряду, прилеглими один до одного.

Ольга сподівалася, що вона отримає не тільки додаткову їжу, але і можливість попрацювати на ноутбуці під час перельоту, не штовхаючи при цьому ліктем сусіда. А в результаті виявилося, що навіть сумку для ноутбука приткнути нікуди.

"Бізнес-клас очима МАУ... Це коли ви купуєте (як ви вважаєте) собі не просто додаткову їжу, але і можливість попрацювати на ноутбуці під час польоту, не штовхаючи при цьому ліктем сусіда в щоку або щоб ніхто не штовхав, у свою чергу, вас. Але, зайшовши в літак, ви виявляєте, що у авіакомпанії своє бачення та плани. І фраза, що тут "третій зайвий" ніяк не переконує персонал..." — пише дівчина.

На всі заперечення дівчини їй відповіли, що вона неуважно прочитала інформацію у квитку. Але на прохання, де почерпнути відомості про тісноту в салоні бізнес-класу, їй так і не відповіли.

Користувачі мережі обурені подібним ставленням найбільшого перевізника до своїх пасажирів, вони залишають безліч коментарів.

  • Це якась авіамаршрутка. Стоячі місця теж передбачені?
  • За ціною бізнесу!
  • Це тонка персифляція від МАУ — мати тебе за твої ж гроші.
  • МАУ! Нічого дивного! Але третій у бізнесі це звичайно супер! Як в туалет у них з економа не можна, а третього будь ласка.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/nebesna-marshrutka-vidoma-aviakompaniia-potrapyla-u-skandal-cherez-umovy-u-biznes-klasi-foto-297771.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя